פירוק מכונית

פירוק מכונית לטובת איכות הסביבה דורש פרוק רכב ישן , פירוק מכוניות לחלפים ומיחזור מלא להמוני כלי רכב נעים בכבישי הארץ והעולם . כמו בכל דבר , גם בכלי רכב , יש טוב ורע . אנו מפיקים תועלת רבה משימוש בכלי רכב ומנגד יש את התוצאות העגומות של פגיעתם הרעה במקרים של תאונות . אך יש עוד כמה פקטורים במשוואה זו : זיהום אוויר לא מבוטל, הגורם נזק סביבתי בכלל ובריאותי בפרט . ויש את גרוטאות הרכב שאין בהם שימוש, שפגיעתם רעה למדי .

הם מכערות את הנוף בשדות . תופסות מקום מבוקש בשטחים בנויים. חלודה מחלחלת מגוף הרכב הישן אל האדמה ואל מקורות המים… ובכל זאת אנו נהנים משימוש בהם , אפשר לומר אפילו זקוקים להם . אז איך אפשר להעצים את הטוב ולצמצם את הרע ?

ככל שכלי הרכב חדשים יותר קטן זיהום האוויר הכרוך בנסיעתם . עידוד הורדת כלי רכב ישנים מהכביש , לא רק ישפר נקודה זו אלא אף אמור להקטין את מספר התאונות , הנגרמות עקב כשל כלי רכב בגלל גילו הגבוה. מצד שני פירוש הדבר הוא כי  יותר מכוניות ישנות יעברו לגריטה . גם כאן אפשר לשדרג את התהליך . פרוק רכב יבטל את עניין החלודה המחלחלת . פירוק מכונית יאפשר שימוש חוזר בחומרי הגלם שלה .

פירוק רכבים מישהו זוכר עדיין איך היו מוכרים פעם מכוניות  ומוציאים את הרדיו לפני מסירת הרכב ? שמרנו אותו עבור הרכב הבא . ידענו שגם שם יוציא המוכר את הרדיו לפני מסירת הרכב . מאז עברו מים בירדן , ירדו הרבה סנטימטרים ממפלס הכנרת ובעיקר שמענו הרבה מוזיקה . יש לנו מערכות סטריאו משוכללות ברכב ואף אחד לא טורח להוציא אותן מן המכונית לפני מסירתה . רכבים רבים מגיעים לגריטה כשמורכבים בהם מערכות מוסיקה במצב טוב . לפעמים נמכר אוטו ישן אחרי שנקנה כבר הרכב החלופי עם מערכת מוזיקלית משלו . לפעמים מגיעים רכבים חדשים לגריטה בעקבות תאונה . התאונה גרמה אמנם נזק רב לאוטו וגרמה להשבתתו אולם הפנל הפנימי הקדמי לא נפגע  כלל והמערכת , כבודה במקומה נשאר . אנו מוכרים מערכות רדיו דיסק מפרוק מסוגים שונים . המערכות במצב מעולה ומחירן נקבע לפי המותג וגיל המכשיר .

התקלקל לך הרדיו דיסק ברכב ? הוא נגנב ? ולצערנו מקרים אלו שכיחים למדי . כדאי להרים טלפון לחברת גרר אליעזר כרמי  ולברר מה מחירו של מכשיר רדיו דיסק מפרוק ומה נמצא במלאי כרגע . אפשר להשוות את המחיר בשוק החופשי או בשווקי יד שנייה הפורחים גם באינטרנט .

רכישת רדיו דיסק מפרוק היא פעולה כלכלית מנצחת . אתה יכול ליהנות ממוזיקה לחסוך כסף , ולתרום למאמץ המחזור .

Call Now Button דילוג לתוכן