פירוק רכב

פירוק רכב , מכירת רכבים לפירוק  בשפה צחה קוראים לזה גריטה מכירת רכבים לפירוק במזומן , תקל על בעליהם להחליט למכור אותם למגרשי פירוק רכב – סליחה גריטה.

מה תגידו על זה ? סוף כל סוף מוכנה המדינה לעשות משהו בשביל בעלי הרכבים , חוץ משליפת אינסוף היטלים על בעלי רכבים . תוכנית חדשה , ממליצה על מכירת רכבים לפירוק ומאפשרת לבעלי רכב ישן למסור את המכונית הישנה  למגרשים מורשים , מגרשי גריטה , אם הרכב עומד בתנאים מסוימים . הדבר כרוך בביטול הרישיון  והעברת האוטו לרשות מגרש , האמון על פירוק רכב לפי כללי משרד התחבורה . הרכב יושבת – כלומר ייגרט – וחלקיו יועברו למיחזור .

בתמורה לכך , תקבל אתה – הצרכן , שלושת אלפי שקלים ותוכל לערוך רשימה שלמה של ‘ כאבי ראש ‘ מהם תוכל להימנע ו /או להיפטר . זה בסך הכל פירוק רכב אבל זה יפסיק את ההערות ה ‘נחמדות ‘ של חבריך , בדבר המשיח שיהפוך את הפיאט לחמור לבן.. הילדים יפסיקו לברבר על הפדיחות שהם צריכים לסבול בגלל הגרוטאה החונה ליד השער והשכנים יפסיקו להחמיץ פרצוף , בגלל מקום חנייה נחשק המבוזבז על הטרנטה . אשתך ? היא תתחיל לחייך – כעת היא כבר לא צריכה לחשוד שאתה רק מחכה ‘ להלביש ‘ עליה את ה ‘ צרה ‘ בתור מכונית משפחתית שנייה .

כל אחד היה מעדיף לנהוג במכונית חדשה ולא באוטו ישן וככל שאנו הופכים מודרניים , מתוחכמים ובקיצור דומים יותר לאמריקה , קניית מכונית חדשה מטפסת למעלה בסדר העדיפויות . רוב האנשים משתמש במחירה של המכונית האחרונה כדי לממן חלק מקניית המודל החדש יותר . אבל אם עליתם על גל ה ‘ להחליף ת’מכונית כל שנתיים ‘  רק לאחרונה , זה אומר שאתם צריכים למכור מכונית ישנה למדי . אז מה תעשו ?

לא תמיד כדאי להשאיר את המכונית , אפילו כמכונית שנייה . אם אחזקתה עולה הרבה כסף . אם מדובר בתיקון המצריך חלקי חילוף , עלול הדבר להוות הוצאה גדולה , במיוחד אם קשה למצוא חלקי חילוף לדגם הספציפי הזה .
חלקי חילוף ? זה רעיון . אבל הרי לא תעמדו לפרק את חלקי החילוף , ותתחילו לחפש קונה באופן פרטי . זהו עיסוק לבעלי מקצוע . יש מי שקונה רכב לפירוק ויש מי שקונה מכוניות גם אם הן עדיין במצב נסיעה . ליתר דיוק , מכירת מכוניות ישנות במצב נסיעה , מעוגנת בכללים החדשים של משרד התחבורה . אם פונים למקום הנכון , מקבלים כסף מזומן .
גרר אליעזר 0504850009 – כרמי , מקצוען אמיתי , שנעים לעשות איתו עסקים . אפשר לטלפן ואפשר לפנות באינטרנט .

Call Now Button דילוג לתוכן