קונה רכבים לפירוק ולנסיעה

ישנן מכוניות שקשה למצוא חלקי חילוף בשבילן. הקושי במציאת חלקי חילוף, מייקר את עלות האחזקה . ובכל זאת יש מי שמעדיף לא להחליף מכונית ישנה וסיבותיו עימו . אם ברשותך מכונית ישנה – אולי כדאי למכור אותה ולהשתמש בכסף שתקבל , לרכישת מודל חדש יותר.

ישנם בשוק סוחרים מורשים שעיסוקם קניית רכב לפירוק ופירוקו לחלפים . חישבו אחרי שמסיימים לפרק את כל החוטים , והחלקים שאינם עשויים ממתכת . מה שנישאר יעשה דרכו לסדנאות מיחזור ברזל ומתכות אחרות .  בין החברות המובילות בשוק , אפשר למצוא את גרר אליעזר כרמי , הוא קונה רכבים לפירוק ולנסיעה מכל הדגמים והשנתונים .

התקנות החדשות של משרד התחבורה , שמטרתן להוריד רכבים ישנים מהכביש , מעודדות גריטת כלי רכב ואפילו מסבסדות סכום מינימום . בעזרת עידוד קניית רכבים לפירוק ואספקת תמריץ כספי לבית עסק כשהוא קונה רכבים לפירוק ולנסיעה וכאמור למיחזור , מקווה משרד התחבורה להוריד כמות ניכרת של מכוניות ישנות מכבישי הארץ . מלבד הסיכוי להורדת מספר תאונות הדרכים , עשויות תקנות אלו להשיג פריצת בנושא רגיש וחשוב לא פחות . זיהום האוויר . ככל שכלי הרכב ישן יותר , הוא מועד יותר לפלוט אוויר מזוהם . על ידי הקטנת מספרם על הכביש , יקטן גם גורם מזהם זה .

Call Now Button דילוג לתוכן