רכבים לפירוק וטרקטורונים למכירה שמענו, אבל טרקטורונים לפירוק הוא צירוף מילים הנשמע מוזר למדי (בד”כ עוסקים ברכבים לפירוק במזומן). נדמה שרק אתמול שלשום נחתה עלינו אופנת הטרקטורונים. בתחילה דיברו על הנושא בתמיהה, אחר כך התחילו להפגין שוויון נפש: כל אחד חלם על כלי רכב מדליק. ספורט אתגרי, טיולים, נושא מדליק. דיונים בסלונים של יום שישי נסבו על נושא הרישיון – צריך / לא צריך. אחר כך שמענו על תאונות שונות, שבהן נפצעו בעיקר בני נוער שנהגו בלי רישיון. עכשיו יש בשוק אפילו טרקטורונים חשמליים, המיועדים לטיולי שבת בגן הציבורי לבני השש. בעצם, רק בקריאת שורות אלו מתחילים לקלוט שהתמול שלשום, היה די מזמן.

עכשיו ישנם המון אנשים שבחצרם מוטל טרקטורון ישן, כאבן שאין לה הופכין. הילדים גדלו, החידוש כבר לא חידוש, כיום הכל כרוך ברישום, רישיונות היטלים ואגרות. האפשרות האחרת היא דוחות וקנסות. הדלק התייקר והרעיון לתקן את הטרקטורון המחליד, לא רק שאינו מעורר תאבון, הוא מזכיר כאב ראש.

אתם יודעים – גם טרקטורון הוא כלי רכב ובסוף דרכו, דינו לפירוק . זה לא מסובך בכלל ואפשר אפילו לקבל כסף תמורתו . אם יש ברשותכם רכבים לפירוק, טרקטורונים לפירוק או סתם כלי רכב ואתה אולי אפילו לא יודע מה נועד למה – הכי פשוט לפנות לגרר אליעזר 0504850009 כרמי.

צ’יטי ציטי בנג בנג תימכר במכירה פומבית (אך לא בתור כמכונית מסדרת רכבים לפירוק). בעליה של צ’יטי המפורסמת מתקשים למכור אותה. הבעלים, אולפני וורמונט יוניברסל – מהוליווד מקווים לקבל תמורתה סכום ראוי. אם לא יצליחו לקבל את מבוקשם, קבעה מועצת המנהלים, הם פשוט יצרפו את המכונית המפורסמת לרכבים לפירוק ולחלקים. יש לציין שאולפני סרטים מהווים מקור בלתי נדלה לעסקים העוסקים בקניית מכוניות משומשות, רכבים לפירוק ומיחזור.

בכל שנה משמשות אלפי מכוניות לצילומי סרטים שלאחריהם אי אפשר להשתמש בהן. אנו מתכונים לסרטי הפעולה בהם נוסעות המכוניות בקלי קלות במעלה ומורד המדרגות, נכנסות לרחצה קלה בים או בבריכה ואפילו יוצאות מן המים, משמשות למרוצי רכב למיניהם, בקיצור השתתפות בצילומי קולנוע היא לא פיקניק עבור רכב. קחו בחשבון שעל כל ‘ טייק’ ( סצנה המשודרת בסרט ) שבו אנו צופים, ירדו בעריכה הרבה ניסיונות צילום כושלים ועימם עוד כלי רכב שניזוקו שיתכן שיאלצו להגיע לערמת הרכבים לפירוק.

לכבוד הפרידה המתוקשרת ממכונית הפלא המעופפת, צולמה צ’יטי בחברת ידוענים שונים. כתבנו לענייני חוץ – דני מולכו – מוסר שברשימת המצטלמים ליד המכונית נמצאים גם כמה ידוענים ישראלים שיצטלמו במכונית כשהיא תגיע לישראל. ולמה תגיע הצ’יטי צ’יטי המפורסמת לארץ? אתם לא יודעים? הוליווד החליטה שעסקי מכירת רכב משומש הכי כדאי להפנות לגרר אליעזר 0504850009 כרמי, קונה רכבים לפירוק. בכל הקשור לרכב משומש או ישן בכלל הוא העסק המומלץ.

Call Now Button דילוג לתוכן